ראשי > אורח חיים בריא, רשלנות רפואית > האם ביטוח חיים באמת חשוב?

האם ביטוח חיים באמת חשוב?

לעתים כאשר אתם קוראים מאמרים או כתבות על ביטוח חיים ועוד סוגים נוספים של פוליסות, ההמלצה היא לקצץ היכן שצריך, ולבטל חלק מהפוליסות. אין ספק שכאן מדובר על פוליסות שונות כמו ביטוח מקיף לרכב, או אפילו ביטוח של טיפול רפואי מסוים, אפשר לקצץ בהם. אם אתם אנשים שמאמינים שלא משנה מה יקרה לכם – תמיד תוכלו להיחלץ מהמצב, ולגייס בעצמכם כספים הרי שאפשר לקצץ בהוצאות הביטוח. עם זאת, חשוב להבין כי פוליסות של ביטוח חיים הן סיפור אחר לחלוטין. אין זה נכון להכניס לאותה קטגוריה פוליסות של ביטוח חיים ועוד פוליסות נוספות. ביטוח החיים, מהווה את פוליסת ביטוח החיים החשובה ביותר שיש, דווקא מפני שהיא לא דואגת לכם (אתם הרי יכולים להיחלץ מכל מצב) – אלא לבני הזוג שלכם ולילדים שלכם.

להבין מה הפוליסות מכסות

אם עד היום חשבתם על ביטוח חיים ועוד פוליסות שונות באותה קבוצה, אתם תבינו מדוע אנו מעדיפים להבדיל את ביטוח החיים מכל סוגי הביטוח האחרים. פוליסות של ביטוח Printחיים, קובעות כי במידה והמבוטח נפטר, או חולה במחלה קשה ו/או סופנית, אזי כדי שמשפחתו לא תרעב ללחם – היא תקבל פיצויים לפי הסכום שנקבע בפוליסה. בכך שאתם בעצם משלמים פרמיה חודשית לחברת הביטוח – אתם מבטיחים את העתיד הכלכלי של משפחתכם. כמפרנסים ראשיים אתם בוודאי יודעים עד כמה משפחתכם תלויה בכם. אתם רוצים להיות בטוחים שלא משנה מה יקרה לכם – הילדים שלכם יוכלו להמשיך לשמור על רמת החיים, ובני הזוג שלכם לא יצטרכו לעסוק בפרנסה הקשה. נכון, המחשבה על מוות פתאומי איננה מחשבה נעימה. עם זאת, ביטוח החיים יאפשר למשפחה שלכם לשקם את עצמה מבחינה כלכלית, ולא לדאוג כלל לנושא הנ"ל.

דואגים רק למשפחה

אפשר בעצם לומר, כי ביטוח החיים חשוב לכל אדם אשר משפחתו חשובה לו. ברגע שיש אנשים אשר תלויים בכם, בין אם הם צעירים או מבוגרים – אתם מבינים עד כמה ביטוח החיים הוא קריטי. דרך ביטוח החיים ועוד פוליסות אחרות בסגנון דומה (כמו ביטוח משכנתא), אתם תוכלו לדאוג תמיד למשפחה שלכם – אפילו אם אתם אינכם מתפקדים עוד.

ולמה לעשות ביטוח נפרד?

יש אנשים שלעתים מבלבלים בין ביטוח חיים ועוד פוליסות אחרות כמו ביטוח מנהלים או קופות גמל או קרן הפנסיה. אלו הם דברים אחרים לחלוטין, שלרוב מוסדרים אצל מקום העבודה שלכם. עם זאת, הפוליסות הללו הן תלויות במקום העבודה, יכולות להשתנות, ולעתים בשל חוסר תשומת לב ערכן גם יורד. לעומת זאת, ביטוח חיים שנעשה באופן פרטי וישיר מול חברת הביטוח שלכם, יוכל להבטיח את מלוא הפיצויים למשפחה שלכם, ולכן הוא נחשב לביטוח הטוב, המקיף והמוצלח ביותר שיש. הזדרזו לבקש עליו פרטים, כדי להבין כיצד המשפחה שלכם תמיד תוכל לקיים את עצמה.

  1. עדיין אין תגובות.
  1. No trackbacks yet.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: