ראשי > קוסמטיקה > ארבעים זה השישים החדש או אולי להיפך?

ארבעים זה השישים החדש או אולי להיפך?

ספטמבר 21, 2014

גיל הוא נושא שמעניין את כולנו. אני חושבת שרק ילדים ובני נוער מצפים להתבגר ולהיות 'גדולים'. מחמאה עצומה קבלתי פעם, בגיל העשרים שלי, שנהג האוטובס בקש את כרטיס התלמידה שלי. עכשיו, כאשר אני נוסעת באוטובוס והנהג לוקח את סכום הנסיעה של 'ותיק' שאני מוסרת לו, בלי לבקש את התעודה, אני יודעת שהגיל שלי הוא בדיוק מה שכתוב בתעודת הזהות.Young nurse is preparing syringe for injection

שיחות בין חברות וחברות מגיעות מהר לנושא של 'איך נראים' ו'תראו את זו, עשתה מילוי קמטים'. לא פשוט להרגיש צעירים, גם בגילאי החמישים-שישים, ולא להראות כך. העיתונות והפרסומות באינטרנט ובפייסבוק מציפות אותנו בנתונים על האפשרויות הרבות של השינוי החיצוני שיכול להצעיר את המראה בעשרות שנים. שינוי שיעשה תאום בין ההרגשה הגילאית הצעירה, שאנו חשים בגילנו המתקדם, לבין המראה שהגיל חורט בפנינו.

הנושא של מילוי קמטים, בא יד ביד עם השיחה על תוספי תזונה. כאשר מתיישבת החבורה שלנו בבית הקפה האופנתי ומתחילים להזמין מהמגוון שהתפריט מציע, מתברר שלכל אחד ואחת יש דרישות שונות ומשונות. זה לא אוכל גלוטן וזו נמנעת מסוכר ולזה יש לחץ דם גבוה והכל צריך להיות בלי מלח וכן הלאה. המלצר עומד עם הפנקס והמבט שלו מראה על יאוש רציני: "איך נפלו אלה דווקא עלי? – אך השד לא נורא כל-כך, חמש דקות והבקשות מתבהרות והכל מגיע כמו שצריך ואז נוצרת התמונה המדהימה: זו בלי הסוכר טועמת מהעוגה המתוקה בלי הגלוטן וזה בלי המלח לוקח ביס גדול מזו שהזמינה דג מלוח עם שמנת… כולנו 'בלפנים' גדולים ובעיקר לעצמנו! מה שנכון: אנחנו לא אוכלים כפי שאנו צריכים. חברת השפע בה אנו נמצאים וחוסר השליטה שלנו בכמויות והאיכות המזון שלנו מצריכה ידע מחודש על נושא תוספי תזונה.

חברה שעברה טיפול יסודי במרפאה של ד"ר אודי בר הבהירה לכולנו מידע שלא היינו בקיעים בו. מתברר שהנושא האסתטי של מילוי קמטים ושל טיפולי האנטיאייג'ינג לא הולכים בלי טיפול נלווה של תוספי תזונה. בגילאים מסויימים ובנוסף לטיפולים מחדשי עור ומראה, יש להעזר בתוספים שישמרו על התוצאות המרשימות ויובילו לגמישות העור, לזוהר בפנים ולשיער שופע ועיניים בורקות. תוספי תזונה יכולים לתת מענה לכל החסרים התזונתיים שאין אנו מודעים להם. היתכן, בארץ שלנו, בה השמש מאירה ברוב ימות השנה, יש לאנשים מחסור בויטמין D, מתברר שכן! רק בהבנה כוללת של כל מערך המינרלים והויטמנים, כפי שנעשה במרפאת ד"ר אודי בר, תעשה התאמה אישית למה שחסר ולויסות של מה שצריך. אוף, מתברר שבפגישה הבאה, נצטרך להקפיד על תפריט מאוזן יותר באמת ולא ב'כאילו'.

%d בלוגרים אהבו את זה: