ראשי > טיפולי שיניים > שתלי שיניים לשיקום הפה

שתלי שיניים לשיקום הפה

נובמבר 21, 2014

האם חסרות לכם שיניים בפה כתוצאה מעששת, ריקבון ומחלות חניכים שונות? האם אתם מעוניינים להשלים את מחסור השיניים ולחייך באופן חופשי וללא בושה? האם אתם מחפשים פתרון קבוע לשיקום הפה ולא תותבות רגילות? ובכן, כדאי להגיע למרפאות השיניים המקצועיות אשר מתמחות בתחום של השתלות שיניים. כיום יש לרשות רופאי השיניים מגוון רחב של שתלי שיניים וכן יש טכניקות חדשניות ומהפכניות בתחום השתלת השיניים. שתלים דנטליים רבים עשויים מטיטניום בעוד שאת משטח המגע מיצרים מחומרים שונים ובמגוון רחב של שיטות, כדאי לדעת כי כיום יש בשוק גם שתלי זירקוניה, שתלים הנחשבים לידידותיים יותר לחניכיים. לאחר אבחון מקצועי וצילום פנורמי של הפה יכול הרופא המטפל להמליץ על שיטת הטיפול הטובה והנכונה ביותר ללקוח.                                                                                                                                                                    Medical instruments

תחליף לגשר ולשיניים תותבות

אם בעבר נאלצנו להסתפק בפתרונות כמו גשר או שיניים תותבות כאשר סבלנו מפה מחוסר בשיניים הרי עם התפתחות הטכנולוגיה ושיטות העבודה של רופאי השיניים יש שיטות חדשות ואיכותיות יותר לשיקום הפה. שתלים דנטליים מאפשרים לשקם את הפה באופן מתקדם ואיכותי ותוך מספר טיפולים ניתן ליהנות מפה מלא שיניים ולחייך באופן מלא. יש טכניקות של השתלת שיניים בהם משתילים באופן כירורגי את השתלים לעצם הלסת ולאחר תקופת ההחלמה מרכיבים כתר מעל ראש השתל. את שיטת הטיפול יש להשאיר להחלטת רופא השיניים המקצועי וכדאי לדעת כי יש מקרים בהם אין מספקי נפח עצם ולכן יש להשתיל עצם ללסת ולאחר תקופת החלמה ארוכה של מספר חודשים ניתן להתקין שתלי שיניים ולהשלים את העבודה. כאמור, השתלים מהווים חלופה מתקדמת ואיכותית יותר לפתרונות אחרים לשיקום הפה כמו שיניים תותבות או גשר.

אפשר גם ביום אחד

בשנים האחרונות ניתן למצוא מרפאות שיניים המציעות פתרון חדשני ומתקדם המתאים במיוחד למי שסובל מחרדה מרופאי שיניים. בשיטת השתלת שיניים ביום אחד ניתן לעבור תהליך מורכב תחת הרדמה כללית ובתוך זמן קצר משלימים את עבודת שיקום הפה והמטופל זוכה לחייך בפה מלא שיניים, דבר שגורם לשיפור משמעותי באיכות החיים ולדימוי עצמי גבוה יותר. טיפולי השתלת שיניים ביום אחד מתאימים לרוב האנשים אך יש לעבור אבחון מקצועי ולהבין מהם הפתרונות הקיימים וכמובן יש לעת כי מחירי הטיפולים משתנים בהתאם למורכבות ההשתלה והשתלים בהם בוחרים. חשוב לפנות לרופא שיניים מקצועי המתמחה בתחום השתלת שיניים ולקבל ייעוץ מקצועי והמלצות לגי סוג השתלים ושיטת הטיפול הנכונה והמתאימה ביותר.

 

%d בלוגרים אהבו את זה: