ראשי > אורח חיים בריא > קפה בכל יום ובכל אירוע

קפה בכל יום ובכל אירוע

ינואר 20, 2015

 

אין כמו קפה טוב על הבוקר, או קפה אחר הצהריים, כשקמים משנת צהריים מפנקת של כמה שעות. קפה באלאנס עם החברות הכי טובות, או עם החברים אחרי אימון כדורסל במרפסת. הקפה הוא אחד המשקאות האהובים ביותר ואפשר למצוא אותו בווריאציות שונות. ישנו קפה קר, קפה הפוך, קפה חזק, קפה חלש, קפה שחור, קפה אספרסו ועוד ועוד. אחת האפשרויות הקיימות כיום הוא קפה באלאנס, קפה המכיל סיבים תזונתיים הידועים כבעלי סגולות בריאות רבות וככאלה שמציעים יתרונות רבים.                                                                          Spoon and cup

 

להתחיל את היום עם קפה טוב

רבים מתחילים את היום שלהם עם קפה טוב, קפה באלאנס לצד סנדוויץ' טעים או ללא כל תוספת. קפה חם בבוקר מעורר אותנו ומאפשר לנו להתחיל את היום עם אנרגיות רבות. אפשר לשתות אותו לפני שיוצאים מהבית או כשמגיעים אל מקום העבודה. אפשר לשתות קפה בבית קפה או להכין אותו בבית יחד עם תוספת נחמדה. הקפה הפך לכמעין סימן היכר לארוחת הבוקר שלנו. בין אם זה קפה באלאנס או כל קפה אחר, כמעט כל אחד מתחיל את היום שלו עם קפה, ורק אחר כך יוצא אל משימותיו השונות.

 

להמשיך את היום עם הפסקת קפה קצרה

מי שעובד מחוץ לבית, וגם מי שעובד מהבית, מוצא את עצמו באמצע היום, לפני ארוחת הצהריים, זקוק למנה של קפה באלאנס או כל קפה אחר במסגרת הפסקה קצרה. הפסקת הקפה עוזרת לנו להתמלא באנרגיות מחודשות, ליהנות מפסק זמן קצר באמצע היום וממשקה טעים וטוב. אפשר לקחת למקום העבודה בצנצנת מעט קפה באלאנס ולהכין אותו בו במקום, או, במידה ונמצאים בבית, להבין את הקפה בכל רגע שרוצים.

 

קפה טעים לאחר ארוחת הצהריים

הקפה יכול לשמש גם כמעין קינוח. אם אתם נמנעים ממזונות מתוקים או לא רוצים להכביד על עצמכם עם קינוח משמין, שתיית קפה באלאנס או כל קפה אחר לאחר הארוחה תשמש כמעין קינוח טוב ומספק, ובעיקר גם קינוח טעים שמחמם את הבטן. לא מוכרחים לשתות את הקפה מיד לאחר הארוחה. אפשר להמתין חצי שעה או שעה ורק לאחר מכן לשתות אותו. הוא יכול להיות מלווה בעוגיה אחת, למי שרוצה בכל זאת מתוק, או עם פרי.

 

הקפה של אחר הצהריים

מי שנוהג לישון בצהריים, אין כמו קפה באלאנס טעים לאחר השינה, כשמתעוררים. אפשר לשתות את הקפה בחוץ, במרפסת אם נעים, או לשבת איתו מול הטלוויזיה ולצפות בסרט. אפשר להזמין חברים ולשתות יחד איתם קפה או להישאר ולהתפנק במיטה עם קפה טוב.

 

:קטגוריותאורח חיים בריא תגיות: ,
%d בלוגרים אהבו את זה: