ראשי > Uncategorized > האם כדאי לעשות ניתוח אף?

האם כדאי לעשות ניתוח אף?

יולי 21, 2015

ניתוח אף הוא היום אחד הניתוחים הפופולריים ביותר, בעיקר אצל צעירים – אבל לא רק, וזה מובן לחלוטין: האף הוא אבר הנמצא במרכז הפנים, ואם הוא "שבור" או "נשרי" – קשה מאוד להתעלם ממנו והוא יכול לגרום לתחושות מאוד לא נעימות עבור האדם הנושא אותו, כמו גם לבעיות קשות עם הביטחון העצמי.

לכן, אין תמה על כך, שהרבה מאוד מהפציינטים שמגיעים לביצוע ניתוח אף הם בני נוער וצעירים, שכן בגיל ההתבגרות שבו חשובה מאוד ההכרה החברתית ובגיל בו מחפשים אהבה, שמים דגש חזק מאוד על המראה החיצוני.

למרות זאת, יש שיקולים בעד ונגד, וחשוב לשקול את כולם לפני שמחליטים. אם אתם נמצאים במקום שבו אתם צריכים להחליט אם לעשות את הניתוח או לא, הנה רשימת שיקולים של בעד ושל נגד, שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

למה כן לבצע ניתוח אף?

  • כי הביטחון העצמי שלכם יכול להשתפר פלאים – אם הוא מצליח – אתם יכולים לאהוב הרבה יותר את מה שתראו במראה, והדבר יסייע מאוד להעלאת הביטחון העצמי שלכם, ואולי גם לחייכם החברתיים.

  • כי אם לא תנסו לא תדעו – אם לא תבצעו את הניתוח לא תדעו מה היה קורה אם הייתם עושים ויכול להיות שתצטערו על זה כל החיים. אמנם, אפשר לבצע ניתוח אף בכל שלב בחיים, אבל אם אתם יכולים להרוויח עוד כמה שנים מאושרות – עדיף.

  • כי יכול להיות שזה יעזור לכם למצוא אהבה – אמנם, גם אנשים עם אף פחות יפה מוצאים אהבה, אבל זה קורה כי האף שלהם לא הצליח להשפיע על הביטחון העצמי שלהם ועל האהבה העצמית. אם הביטחון העצמי שלכם נמוך ואתם לא אוהבים את עצמכם – יהיה לכם קשה יותר למצוא מישהו אחר שיאהב אתכם.

למה לא לבצע ניתוח אף?

  • כי זה בכל זאת ניתוח, ועוד במרכז הפנים – ניתוח אף כרוך בהרדמה מלאה, ולכן יש בו סיכונים כמו שיש בכל ניתוח אחר.

  • כי זה יכול לא להצליח – למרות שהיום יש אפשרות לבצע הדמיה ולראות איך האף שלכם ייראה לאחר הניתוח, הרי שבפועל לא תמיד מצליחים להגיע למצב הרצוי, ואתם יכולים להתאכזב, כי עברתם את כל הפרוצדורה הלא מאוד נעימה הזאת, ובסוף אתם לא אוהבים את מה שאתם רואים, ויכולים לחשוב שאולי בכל זאת היה עדיף להישאר עם האף הקודם.

  • כי זה עולה הרבה כסף – זה אמנם שיקול פחות חשוב ולכן הוא נמצא בסוף הרשימה, אבל גם הוא צריך להיכנס אליה, כי הניתוח עולה לא מעט. לכן, אם אתם לא יכולים לקבל את עצמכם עם האף הקיים ויש לכם אפשרות כלכלית לבצע את הניתוח, כמובן שכדאי לבצע אותו, אולם אם אתם יכולים לקבל את עצמכם וממילא תצטרכו מאוד להתאמץ כדי להשיג את סכום הכסף הנדרש – יכול להיות שכדאי לחשוב שוב ולהימנע מלבצע את הניתוח, לפחות עכשיו.

לסיכום – כל אדם צריך לעשות את השיקולים שלו ולראות מה יותר חזק. אם האף הקיים מפריע מאוד ופוגע בהתנהלות השגרתית של החיים, כדאי מאוד לגשת אל רופא מקצועי ומנוסה, ולבצע את הניתוח, כי בדרך כלל התוצאה שווה את הפרוצדורה הלא מאוד נעימה. בהצלחה!

:קטגוריותUncategorized
%d בלוגרים אהבו את זה: