ראשי > קוסמטיקה > הסרת קעקועים – איך בכלל הגענו לזה?

הסרת קעקועים – איך בכלל הגענו לזה?

אוקטובר 7, 2015

כל אחד מאיתנו חווה במהלך חייו הבוגרים לפחות פעם אחת את הרגע בו הוא תהה עם עצמו האם לעשות קעקוע. אם נהיה מדויקים עוד יותר, רובנו נמננו בין אלו שמאד רוצים לעשות קעקוע, אך לא יודעים איזה קעקוע לעשות, ומצאנו עצמנו משקיעים זמן רב במחשבה על הקעקוע העתיד לקשט את גופנו. חלקנו עלו לשלב הבא – לשלב הפרקטי, בו מניחים לתהיות ולהססנות וממשיכים הלאה למגרש הגדולים: לעשות קעקוע.

החוזרים בתשובה – להסיר הקעקוע

באותה התלהבות ותשוקה בה הלכו אלו הביקשו לקעקע עצמם, ישנו נתח לא מבוטל של מקועקעים אשר ביקשו להסירו. הודות לטכנולוגיה הקיימת כיום הסרת קעקועים הינה אפשרית ואף פשוטה יחסית, אך השאלה המעניינת היא מה מביא את אותם אנשים אשר קיעקעו עצמם בעבר לרצות ולהסיר את מה שהיה עבורם סמל של ממש. ניתן למצוא מספר סיבות להסרת קעקועים.

אמהות

כיום ישנן אמהות שבצעירותן הנציחו על גופן ציור מסוים או כתובת מסוימת שכיום הן מוצאות כמסר בלתי ראוי. אמהות אלו מבקשות להסיר לאלתר את הקעקוע שעל גופן תוך שהן מוכנות לספוג את הסבל היחסי ואי הנעימות היחסית הכרוכה בתהליך, הכל כאמור, על מנת להעלים את הקעקוע שעל גופן.

חוזרים בתשובה

אנו מכירים את התופעה של אנשים חילוניים לחלוטין שחיו אורח חיים חילוני ובאותה העת קיעקוע את גופם. החיים הם דינאמים, ולכן חלק מאותם חילונים מצאו את שלוותם בדת והחליטו לחזור בתשובה. אלו החוזרים בתשובה מוצאים את רעיון הקעקוע כלא הולם את הדת וממהרים להסירו. מעבר לרעיון עצמו, לעתים מקועקים כתובות מסוימות שלא מכבדות את הדת כלל וכך הסרת הקעקוע הופכת אקוטית עוד יותר.

גיל הטיפשעשרה

לא תמיד צריך לשנות סטטוס בחיים כגון חזרה בתשובה או הפיכה להורים על מנת להתחרט על קעקוע. בני נוער רבים, בעיקר במציאות של היום, מקעקעים את גופם בשלל כיתובים, איורים ורעיונות אשר מתאימים לגיל העשרה, ובחיים הבוגרים הם מוצאים את הרעיונות שהם קיעקעו כלא רלוונטים לחייהם הבוגרים וכך הם נכנסים אל הנתח של אלו המבקשים להסיר את הקעקוע.

:קטגוריותקוסמטיקה
%d בלוגרים אהבו את זה: