ראשי > Uncategorized, גניקולוגיה > טיפולי פלסטיקה וגינלית

טיפולי פלסטיקה וגינלית

פברואר 15, 2016

אחד התחומים החדשניים ביותר בתחום הפלסטיקה ותחום שמושך אליו רבים הוא תחום הפלסטיקה הוגינלית. המטרה של ניתוחים פלסטיים הייתה מאז ומעולם לשפר את המראה החיצוני של המטופלים ואת איכות חייהם והתחום של פלסטיקה וגינלית מצליח לעשות זאת ובגדול, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה רפואית.

 

פעמים רבות ניתוחים של איבר המין הנשי (הנרתיק והפות) נעשים מתוך מטרה אסתטית, אך יש גם פעמים בהן הניתוח נעשה מתוך מטרה רפואית וזאת בעקבות כל מיני מומים שגרמו לאישה להתמודד עם קושי תפקודי. קושי זה יכול לגרום לבעיות בקיום יחסי מין, קושי בתפקוד תקין של שלפוחית השתן, קושי תפקודי של החלחולת ועוד. במצבים רפואיים תמיד יש לברר האם קופת החולים או חברת הביטוח שלכם משתתפת במימון הניתוח או הפרוצדורה הטיפולית וזאת למרות העובדה שאתם אלו שבוחרים את אותו המנתח הפלסטי שיבצע את הפרוצדורה הרפואית.

 

טיפולי פלסטיקה בתחום הוגינלי – סוגי טיפולים

הצרת נרתיק – במצבים רבים, כמו למשל הריונות וגילאים מתקדמים הנרתיק מתרחב והופך את יחסי המין לפחות מהנים ובעקיפין גורם גם לפגיעה בביטחון העצמי של האישה. כאן נכנס לתמונה ניתוח להצרת הנרתיק ושינוי הרוחב שלו , ניתוח פלסטי קצר שיכול לגרום למפנה חיובי בחייה של האישה.

איחוי קרום הבתולין – חשיבות קרום הבתולין משתנה מתרבות לתרבות וכיום נשים יכולות לפנות אל מנתח פלסטי במטרה להחזיר את המצב לקדמותו וזאת על ידי ניתוחי של איחוי קרום הבתולין. ניתוח זה יכול להיעשות גם בהרדמה מקומית וידוע כניתוח קצרצר שלוקח בדרך כלל כחצי שעה.

הקטנת שפתי הנרתיק (או הגדלה)- מראה שפתי הנרתיק חשוב לנשים רבות מבחינה אסתטית. ניתוח זה יכול לתרום הן לדימוי העצמי של האישה והן להנאה שלה ממגע מיני עם בן או בת הזוג. נהוג לבצע ניתוח זה בהרדמה כללית והוא אורך בדרך כלל כשעה.

 

נכון להיום תחום האסתטיקה הרפואית הוא תחום חשוב למדי וזאת משום שהוא יכול לתקן את המראה החיצוני ואת התפקוד של איברים שונים בגוף ולאפשר לכל אדם לחוש טוב יותר עם עצמו. בנוסף, פלסטיקה וגינלית מהווה את אחד התחומים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות  וזאת משום שהיא מאפשרת טיפול ותיקון של בעיות שונות באיברים המוצנעים של האישה, דבר שתורם רבות בכל הקשור אל תקינות קיום יחסי מין וההרגשה של האישה כלפי עצמה.

 

אם גם אתן לאחר הריון או סובלות מבעיה אסתטית או רפואית זו או אחרת חשוב שתפנו אל מומחה בתחום האסתטיקה הוגינלית וזאת על מנת שיבחן את המצב ויאמר לכם האם טיפול פלסטי וגינלי יוכל לשפר אותו.

%d בלוגרים אהבו את זה: