ראשי > Uncategorized, קוסמטיקה > קוסמטיקה פרא-רפואית

קוסמטיקה פרא-רפואית

פברואר 15, 2016

פעמים רבות אנשים שומעים או קוראים על טיפול זה או אחר המשתייך אל תחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. רוב האנשים אינם יודעים מהי הקוסמטיקה הפרא רפואית ומה ההבדל בינה לבין תחום הקוסמטיקה הקלאסית.

 

תחום הקוסמטיקה כפי שרובינו מכירים אותו הוא תחום אותו ניתן ללמוד בבית ספר למקצועות הקוסמטיקה או כל מכללה אחרת שמציעה מסלול לימודי קוסמטיקה המאושר על ידי משרד העבודה של מדינת ישראל. בית הספר חייב לעמוד בכל דרישות התמ"ת ותפקידו העיקרי הוא להכין את הסטודנטים שלו למבחנים של משרד העבודה. (מבחן מעשי ומבחן עיוני). ציון עובר בבחינות יאפשר לכל סטודנט או סטודנטית למקצועות הקוסמטיקה לעבוד בתחום בישראל. קוסמטיקאיות שעוסקות בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית הן נשות מקצוע בעלות ידע רפואי שיכולות לספק טיפולים קוסמטיים מסוימים תחת פיקוח רפואי. המטרה העיקרית של אנשי מקצוע שעובדים בתחום הפרא- רפואי היא לשפר את מצבו של עור הפנים, דבר אותו ניתן לעשות על ידי שימוש בחומרים ותכשירים שונים, כמו למשל חומצות מסוגים שונים וכן על ידי טיפולי לייזר, טיפולים באמצעות מכשירים מיוחדים שפועלים על בסיס טכניקת גלי הרדיו ומאפשרים טשטוש צלקות , הבהרת עור ועוד.

 

מטשטשים את הצלקות שלכם

אחד הטיפולים המוצעים במסגרת טיפולי קוסמטיקה פרא-רפואית הוא טיפול לטשטוש צלקות. היתרון המרכזי של טיפול זה (וזאת מלבד התוצאה המוצלחת) הוא שהוא אינו פולשני. משום שהוא אינו אגרסיבי, אין סכנה שמא  הגוף ייכנס למצב של טראומה מסוימת בעקבות הטיפול וזמן ההחלמה שלו יהיה ארוך. טרם הבחירה של מרכז קוסמטיקה זה או אחר חשוב לוודא שאותו מקום בו מעוניינים לעבור את הטיפול מציע מכשירים חדשניים ושכל הקוסמטיקאים בו הם בעלי הסמכה מתאימה. היתרונות (של טיפול שנועד לטשטש צלקות) והנקודות החשובות אותן יש לבדוק טרם בוחרים מכון זה או אחר הן:

  • התאמה – יש לוודא שבמכון הקוסמטיקה בו אתם מעוניינים לעבור טיפול לטשטוש צלקות וטיפולים נוספים משתמשים בשיטות טכנולוגיות חדשניות שמתאימות לסוג העור שלכם.
  • ללא כאב- כיוון שהטיפול אינו פולשני הוא גם אינו כואב.
  • החלמה – אין צורך בתקופת החלמה.
  • זמן – הטיפול שנעשה בעור הפנים מהיר.
  • סוג טיפול – כמות הטיפולים תיקבע בהתאמה אישית לסוג הצלקת של המטופל ורמת החומרה שלה.
  • מיקוד – ניתן לבחור באותה פגישה מספר מוקדים בהם ייערך הטיפול.
  • מכשיר – אלוס פלוס, מכשיר שמבוסס על טיפול באמצעות גלי רדיו הוא אחד המכשירים החדשניים והמתאימים ביותר לטיפול שעיקרו טשטוש של צלקות.
  • סימני מתיחה – יש מכשירים חדשניים שנועדו לטפל בכל הקשור אל צלקות וזאת על ידי טשטושן, אך גם בסימני מתיחה. ההמלצה היא תמיד לברר שמכון הקוסמטיקה אכן מצויד באותו מכשיר שמתאים גם לסימני מתיחה.

 

לסיכום, כיום יש אפשרות להיראות במיטבכם וזאת על ידי פנייה אל מכון קוסמטיקה פרא-רפואית שמציע טיפול טשטוש צלקות.

בהצלחה!

:קטגוריותUncategorized, קוסמטיקה
%d בלוגרים אהבו את זה: