ראשי > אורולוגיה > סרטן האשכים והטיפול בו

סרטן האשכים והטיפול בו

אפריל 18, 2016

סרטן האשכים הינו גידול נדיר יחסית ומתגלה, לרוב, בקרב בני 15 עד 35. בגיל צעיר נמצא הנער לפני ההתבגרות המינית ואילו בגיל 35 הגבר עדיין בשיא אונו המיני. היכולת המינית חיונית במיוחד בתקופות פתרון הבעיה בעת זאת יפתור אותה לכל החיים. גידולים סרטניים באשכים מוסרים באמצעות ניתוחים פולשניים, ולכן, יש חשיבות גדולה מאוד לדיוק מרבי בעת ביצועם. הגידולים ממוקמים בקרבה למערכת עצבי השפיכה ולכלי הדם הזעירים. יש צפיפות רבה, והצורך הוא, להסיר את בלוטת הלימפה מבלי לפגוע בסביבה הקרובה. אנשים אשר גרים בגוש דן או בכל מקום אחר בארץ יכולים ליהנות משירותי אורולוג פרטי במרכז הניתנים במקצועיות רבה.
גילוי סרטן האשכים מתבצע בעזרת בדיקות שנעשות במרכזים רפואיים שונים. ניתן להבחין בגידולים במצב ראשוני או מתקדם, וככל שהגילוי נעשה מאוחר, כן, הטיפול הינו אגרסיבי יותר ומחייב ניתוח. עלולות להיות תופעות לוואי ורופא מיומן מקטין אותן עד למינימום. הניתוח הוא בהרדמה כללית, ולרוב, אין הגבלות בגלל הגיל הצעיר של החולים. לאחר הניתוח יש תקופת החלמה אשר נעשית בחלקה במרכז הרפואי, ולאחר מכן, בבית. יש צורך בהכנות מתאימות לניתוח וכל חולה יבצע אותן בהתאם להנחיות שיקבל. צוות עובדי המרפאה יסייע בכל שלב.
מרכז רפואי מתקדם
גברים חווים בעיות רפואיות שונות במערכת האורולוגית שלהם. המערכת הינה מורכבת מאחר והיא משלבת בתוכה גם את מערכת הולכת השתן וגם את מערכת הולכת הזרע. שתי המערכות נמצאות באותה סביבה, ויש איברים שונים, כמו הפין, שמשרתים את שתיהן. אורולוגים חייבים להתמחות בשתי המערכות הללו, וכל טיפול בבעיה אורולוגית מחייבת תשומת לב לנושא פוריות הגבר. הרפואה המודרנית משקיעה מאמץ כביר בחיפוש ובמציאת טיפולים אשר פותרים בעיות אורולוגיות שונות עם פגיעה מינימאלית בפוריות.
סרטן האשכים הינו אחד המקרים שבהם נתקל אורולוג פרטי במרכז במהלך חייו, אבל יש גם סוגי סרטן אחרים כמו סרטן שלפוחית השתן, הערמונית ועוד. כל גבר בכל גיל יכול להיעזר בשירותים מעולים של מרפאת מומחים שמנוהלת על ידי רופאים בעלי שם ומוניטין. במרכז רפואי מודרני יש תשתית שמורכבת מציוד רפואי מתקדם מאוד ומצוות עובדים מעולים. בקרב הצוות יש מומחים לבעיות אורולוגיות וכן, למומחים לבעיות נפש. בכל טיפול מסוג כזה יש חששות טבעיים והצוות מטפל גם בהם. טיפול יסודי ימנע טיפולים חוזרים ונשנים עבור כל גבר.

:קטגוריותאורולוגיה
%d בלוגרים אהבו את זה: