ראשי > Uncategorized > ניתוח אף פלסטי – כל שחשוב לדעת

ניתוח אף פלסטי – כל שחשוב לדעת

יוני 1, 2016

האף הוא חלק מרכזי בפנים וככזה הוא משפיע על כל פרופורציית הפנים. נתון זה מוביל אנשים רבים שסבורים שהאף שלהם גדול או עקום לבחור להקטין אותו או לתקן את העיוות בו על ידי ניתוח פלסטי באף. נכון לשנת 2016 אחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר ברחבי העולם הוא ניתוח אף פלסטי.

 

האם הניתוח מיועד לכל אחד?

כל אדם מעל לגיל 16 שמעוניין לשפר את המראה של האף שלו או לפתור בעיה רפואית הקשורה אל חסימה כלשהי באף יוכל לעבור את הניתוח. התשובה הסופית תינתן על ידי המנתח לאחר שהוא יבחן את מצבו הבריאותי, ההיסטוריה הרפואית שלו, מצב האף ודרישותיו של הלקוח. ניתוח אף יכול להתבצע בהרדמה מקומית, אך יש רופאים שבוחרים לבצע את הניתוח בהרדמה כללית. כל מקרה לגופו.  יש מנתחים שמבצעים ניתוח בשיטת האף הסגור ואילו אחרים בשיטה הפתוחה. משך הניתוח הוא כשעה וחצי ובדרך כלל המנותח שוהה בחדר ההתאוששות מספר שעות. זמן ההחלמה הראשוני הוא כשעה וחצי ולוקח כחצי שנה עד שנה לקבלת התוצאה הסופית של הניתוח.

 

ניתוח פלסטי באף – כמה זה עולה?

  • המנתח – הניסיון והוותק של המנתח ישפיע במידה רבה על המחיר של הניתוח. ככל שהמנתח יהיה בעל וותק ושנות ניסיון רבות יותר בביצוע ניתוחי אף פלסטיים כך גם המחיר יהיה גבוה יותר וזאת בהשוואה אל מנתחים פלסטים צעירים שמצויים בראשית דרכם. אחד הדברים הידוע בעולם הרפואה הוא שאין כמו בעל ניסיון. כלומר, ככל שלמנתח יש יותר ניסיון בניתוחי אף, כך גם הסיכויים להצלחת הניתוח ולהשגת התוצאה המיוחלת גדולים יותר.
  • המלצות – מנתח אף שמופיע ברשימת המנתחים המומלצים קרוב לוודאי שיהיה יקר יותר בהשוואה אל מנתחים שאינם מופיעים ברשימה.
  • צוות רפואי – ההיקף של הצוות ישפיע על המחיר הסופי של הניתוח. תמיד יש לקחת בחשבון את היקף הצוות הרפואי, את התשלום לרופא המרדים וכן אפשרות של תשלום עבור ימי אשפוז באם יתעורר הצורך.
  • מיקום – המיקום של המרפאה ישפיע גם הוא על העלות של הניתוח. מנתחים שפועלים במרכז הארץ בדרך כלל גובים עלות גבוהה יותר עבור ניתוח אף פלסטי בהשוואה אל מנתחים שממוקמים בצפון הארץ או בפריפריה.

 

לסיכום, ניתוח פלסטי באף יכול לשפר את מראה פניו של המטופל מקצה לקצה. טרם בחירת מנתח תמיד יש לבדוק מהו הניסיון והוותק של אותו מנתח, לתאם איתו פגישה אישית ולברר מהי טכניקת הניתוח בה הוא נוקט, מה המחיר של הניתוח והכי חשוב האם הניתוח יוביל לאותה תוצאה בה אתם מעוניינים.

:קטגוריותUncategorized
%d בלוגרים אהבו את זה: