ראשי > גניקולוגיה > מרפאה לבריאות ופוריות האישה

מרפאה לבריאות ופוריות האישה

יולי 18, 2016

 

אפילו בעולם המתקדם של ימינו ישנן נשים שחיות עם בעיות גניקולוגיות קשות ואינן מטפלות בהן מטעמי בושה או מתוך תחושה שזה סביר וטבעי לחוות סבל מתמשך. דוגמא מעולה לכך היא המצב שנקרא אנדומטריוזיס שהוא מצב שכיח יחסית אך שמו אינו מוכר לציבור הרחב. נשים הסובלות מן המצב חוות כאבים עזים בזמן המחזור, אי נוחות בעת קיום יחסי מין, דימום מוגבר ובעיות פוריות. כל הבעיות הללו אינן דוחפות אותן לפנות לעזרה ולטיפול וחשוב להיות מודעות לכך שטיפול של גניקולוג מומחה לאנדומטריוזיס יכול לשנות את המצב ולפתור את הבעיה. המצב מופיע בדרגות קושי שונות ורבות ובמיקומים שונים, ולכן חשוב במיוחד לפנות למומחה של ממש אשר יציע את המסלול המיטבי.

מצב נוסף שבו נשים רבות מעוניינות בעזרה דיסקרטית, תומכה ומבינה הוא המצב של הפסקת הריון. כל אישה זכאית לקבל טיפול מבין ואיכותי, ולכן נשים רבות בוחרות לבצע הפסקת הריון אצל רופא פרטי ולהימנע מן הקשיים והמבוכה הכרוכים במסלול הציבורי של הפסקת ההריון. כך הן יכולות להיות בטוחות שהן נמצאות בידיים טובות ושהן זוכות לתשומת לב מלאה ולהבנה למצבן. עיקר הקושי באירוע הרפואי של הפסקת הריון הוא נפשי, והנשים המטופלות זקוקות ליחס מיטיב ומבין שעונה על מצוקתן.

כתובת אחת לכל הנושאים

כאשר נשים פונות אל גניקולוג מומחה לאנדומטריוזיס או מבקשות לבצע הפסקת הריון אצל רופא פרטי – אם למנות רק שני מצבים רפואיים שדורשים טיפול אישי ודיסקרטי – הן חוות במקרים רבים מבוכה ומצוקה. מהסיבה הזו ישנה חשיבות למרפאה, לתנאים ולגישתו של הצוות המטפל. בניגוד למצבים רפואיים אחרים, מצבים גניקולוגיים כרוכים במקרים רבים בקשיים רגשיים, ולכן נשים מרגישות שחשוב להן לקבל עזרה וסיוע מצוות רגיש ומבין. מומלץ לבחור במרפאה שמסוגלת לסייע בכל ההיבטים של בריאות ופוריות האישה, כדי להבטיח את קבלת הטיפולים הטובים והמתקדמים ביותר תחת קורת גג אחת.

במסלול החיים של אישה הצרכים משתנים ועמם נקודת המבט. החל בנערה צעירה שמחפשת אמצעי מניעה, דרך הריונות ולידות ועד לשאלות שמתעוררות סביב גיל המעבר ושנות הזקנה. כאשר האישה בוחרת לה כתובת אחת שתלווה אותה – מרפאה שבה נמצא צוות מומחים שיכול להתייחס לכל שאלה ולהתמודד עם כל נושא – היא מרגישה תמיד בטוחה ובידיים טובות. כדאי מאד להשקיע מחשבה בבחירת הצוות הרפואי שילווה אותך בנושאים הרגישים של עולם הגניקולוגיה, הפוריות ובריאות האישה.

:קטגוריותגניקולוגיה
%d בלוגרים אהבו את זה: