ראשי > טיפולי שיניים > שיקום הפה על ידי שתלים

שיקום הפה על ידי שתלים

אוגוסט 4, 2016

פעמים רבות אנשים מוצאים את עצמם מתמודדים עם מצב של חידוש טיפול שורש משום דלקת או משום טיפול שורש ישן ולא תמיד איכותי. בנוסף, אנשים רבים פונים אל מומחים בתחום שיקום הפה על ידי שתלים וזאת על מנת לטפל במצב של שיניים חסרות, דבר שיכול לפגוע בתפקוד היומיומי של לעיסת המזון. כיצד יכולים להעלות את איכות החיים על ידי שיקום הפה? התחילו לקרוא!

אישה

אישה

חידוש ושיקום הפה

יש פעמים בהן נוצר זיהום או דלקת מתחת לטיפול השורש. פעמים רבות הדלקת מגיעה עד עצם הלסת ואותו אדם שסובל ממנה מצוי בכאבים חזקים. במצבים כאלו ובמצבים בהם טיפול השורש אינו די איכותי והאדם חש כאבים או אי נוחות באותו איזור חשוב לפנות אל רופא שיניים שמומחה בתחום טיפולי השורש. אנדודונט הוא רופא מומחה בתחום השורש וזה שערוך לבצע חידוש טיפול שורש וטיפולים מורכבים יותר הקשורים אל שיקום כל האיזור המזוהם או המודלק שבו נעשה בעבר טיפול השורש.

 

טרם הפנייה אל רופא שיניים חשוב לוודא שאכן מדובר על מומחה בעל ניסיון בתחום וזאת על מנת להבטיח את הטיפול הטוב ביותר ואת התוצאה הטובה ביותר. בנוסף, חשוב לוודא שהרופא מקפיד על רמת סטריליות גבוהה בעת הטיפול ושבמהלך הטיפול הרופא נעזר במיקרוסקופ מיוחד שמאפשר לו לזהות את כל התעלות של השן ומה מצבה של השן ובהתאם לקבל החלטה באשר לטיפול המתאים ביותר.לאחר ביצוע כל הסתימות הנדרשות, טיפול השורש והחידושים הנדרשים במסגרת תכנית שיקום הפה חשוב לטפל גם בשיניים החסרות.

 

שיניים חסרות יכולות להוביל לתפקוד לקוי בעת לעיסה ולמאמץ יתר במפרקי הלסת. מסיבה זו (ובמקרים רבים גם מסיבה אסתטית) חשוב להקפיד על שיקום הפה על ידי שתלים. אם בעבר האפשרויות היחידות היו שיניים תותבות וגשרים, כיום יש אפשרות לבחור בפתרון קבוע של שתלים. טרם ההחלטה לבחור במרפאה זו או אחרת לביצוע טיפולי שיקום הפה חשוב מאוד לוודא שצוות המרפאה מומחה בתחום טיפולי שיקום הפה, שבמרפאה יש את כל העזרים המשוכללים ביותר לביצוע טיפולים אלו, שהרופא המטפל מקפיד על בחירת הפתרונות האיכותיים ביותר (כתרים מחומר איכותי, שתלים איכותיים וכו) וכמובן שהיחס אל לקוחות המרפאה הוא יחס אישי ואדיב. כעת, כל שנותר להחליט הוא מתי מעוניינים להתחיל את הטיפול המשקם ולהתקשר למרפאה. בהצלחה.

 

 

 

:קטגוריותטיפולי שיניים
%d בלוגרים אהבו את זה: