ראשי > אורולוגיה > אורולוג – מה תפקידו?

אורולוג – מה תפקידו?

ספטמבר 3, 2016

אנשים רבים מתלבטים האם ללכת אל רופא מומחה במסגרת שירות קופת החולים אליה הם משתייכים או האם לשלם באופן פרטי או להפעיל את ביטוח הבריאות שלהם ולקבוע תור אצל רופא מומחה פרטי. אם בעבר רוב האנשים בחרו ברופא מטעם הקופה כיום הנטייה היא לבחור ברופא מומחה בו שעובד במתכונת פרטית או במסגרת שיתוף פעולה עם הביטוח המשלים. הסיבה לכך היא אחת! כאשר מדובר על הבריאות, אנשים מעוניינים בטוב ביותר ובמיידית.

 

בוחרים רופא אורולוג

אורולוג הוא אותו רופא מומחה בתחום מערכת הרבייה של הגבר וזה המטפל במחלות שונות הקשורות אל מערכת השתן. אנשים שפונים אל רופא מומחה זה הם אלו שסובלים מבעיות שונות בכיס השתן, אבנים בדרכי השתן, ערמונית מוגדלת, פעילות יתר של שלפוחית השתן, אבנים בכליה ומקרים נוספים. נכון להיום יש אפשרות לפנות אל רופא שמומחה בתחום האורולוגיה דרך קופת חולים, אך יש לקחת בחשבון שפעמים רבות מדובר על תורים ארוכים ואין שום סיבה להמתין לתור אם יכולים לפתור את העניין מיידית על ידי פניה אל אורולוג מומחה העובד במרפאה פרטית.

 

במרפאות שמספקות שירותי אורולוגיה מאת מומחים בתחום ניתן לעיתים לקבל את כל השירותים הרפואיים הקשור לתחום במקום אחד. המרפאה מאגדת צוות שלם של רופאים שמומחים באורולוגיה כללית, אורולוגיה אונקולוגית וכירורגיה לפרוסקופית. בנוסף, יש מרכזים רפואיים פרטיים בהם יש מרכז לטיפול באבנים ושירותי הדמייה ואבחון מתקדמים. נכון להיום כל מי שנתקל בבעיה זו או אחרת הקשורה אל תחום האורולוגיה גם מעוניין בשירות המהיר והמתקדם ביותר וזאת על מנת להבטיח שהבעיה תיפתר או תטופל באופן הטוב ביותר. בדרך כלל הדרך המהירה ביותר היא מרפאה פרטית שמעסיקה מומחים בתחום.

 

אחת הסיבות שגורמת לגברים רבים להגיע אל אורולוגים היא הגדלת בלוטת הערמונית. נכון להיום גברים רבים שעברו את גיל החמישים חווים בעיה של הגדלת בלוטת הערמונית וכל מיני בעיות במתן שתן. נכון להיום ניתן להקל או לפתור את הבעיה על ידי טיפולים תרופתיים ופרוצדורות רפואיות כירורגיות. אם בעבר, כל אדם שעבר ניתוח ערמונית נאלץ להתאשפז למספר ימים, כיום ניתן לפנות אל אחד המרכזים הרפואיים המעסיקים רופאים אורולוגים מומחים המבצעים ניתוחי ערמונית בשיטה הסגורה או בשיטה הפתוחה באמצעות הרדמה מקומית או כללית. הפרוצדורה מהירה, היחס אישי והבעיה זוכה לטיפול הטוב ביותר ומאפשרת למטופל לחזור אל שגרת חייו במהירות. בהצלחה!

:קטגוריותאורולוגיה
%d בלוגרים אהבו את זה: