ראשי > אורולוגיה > טבעת לגבר – לחיי מין רוטטים ומהנים יותר

טבעת לגבר – לחיי מין רוטטים ומהנים יותר

אוקטובר 6, 2016

אם בעבר אנשים לא נהגו לשוחח על חיי המין שלהם, כיום יש פתיחות רבה בכל הקשור אל מיניות ורוב האנשים בוחרים לקנות צעצועי מין ותכשירים שונים שמבטיחים להם ולבני הזוג שלהם הנאה כפולה ומכופלת בעת קיום יחסי המין.

 

טבעות להגברת ההנאה ממין

אחד מאותם אביזרים שיכולים להוסיף הנאה רבה לחיי המין הוא טבעת רטט. כאן מדובר על טבעת המיועדת להלבשה על איבר המין. טבעת זו גורמת גירוי באיבר מינו של הגבר ובאשכיו. בנוסף, היא גורמת לגירוי של איבר המין של האישה כאשר הגבר חודר אליה במהלך קיום יחסי המין ולגירוי חיצוני של דגדגן האישה. חשוב לדעת שיש כל מיני סוגי טבעות, העשויות מכל מיני חומרים ומגיעות בכל מיני צורות. יש טבעות המיועות לזקפה ויש כאלו שמיועדות להנאה מחיי המין וזאת על ידי יצירת רטט.

 

יש טבעות לגבר שמטרתן העיקרית היא הגעה לזקפה מלאה.  כאן מדובר על טבעת שלא רק תעזור להגיע לאותה זיקפה בה מעוניינים אלא גם תעזור לשמור על אותה זקפה לאורך זמן. טבעת זו יוצרת לחץ על בסיסו של הפין, דבר שמונע מהדם לזרום החוצה ולזקפה להחזיק מעמד לאורך זמן.  חשוב לקחת בחשבון כי הטבעות המוצעות לגבר עשויות מסוגים שונים ומגיעות בצורות שונות ולכן חשוב לבחון את הטבעות השונות ולהחליט מהי אותה טבעת המועדפת עליכם. בנוסף, תמיד מומלץ להחליט האם זקוקים לאביזרי מין נוספים או תכשירים מסויימים, כמו למשל חומר סיכה איכותי או ג'ל סיכה בטעמים שונים וזאת על מנת לחוות יחסי מין מהנים ביותר. רוב הטבעות המוצעות עשויות מגומי חזק, בצבעים שונים, בצורות שונות וניתן לכוונן אותן בקלות על איבר מינו של הגבר.

 

טבעת רטט מיועדת להגברת ההנאה בעת קיום יחסי המין. המטרה העיקרית של טבעת זו היא ליצור גירוי באשכים של הגבר ובאיבר מינו. זוגות שמעוניינים להינות מהנאה כפולה בעת קיום יחסי מין וזוגות שמעוניינים להגיע לאורגזמה כפולה הם אלו שקונים טבעת רטט (ופעמים גם חומר סיכה שהופך את יחסי המין למהנים וקלים יותר. יש סוגים שונים של טבעות רטט, כמו למשל טבעות עם מספר מצבי רטט, טבעות רטט המגיעות בצורות שונות ועשויות מחומר סיליקון, טבעת הכדור הכפול ועוד.

 

דבר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא שאחד הדברים החשובים ביותר בעת קניית חומר סיכה, טבעות רטט ומוצרי מין נוספים היא הדיסקרטיות. רוב היצרנים והיבואנים המוכרים אביזרי מין ותכשירי מין שומרים על דיסקרטיות מלאה וניתן לקנות את אותו אביזר או תכשיר גם באתר האינטרנט של העסק. קבלת המוצר תמיד תהיה ללא פרט מזהה ולכן אף אחד מלבדכם ידע מהו אותו מוצר שקניתם.

:קטגוריותאורולוגיה
%d בלוגרים אהבו את זה: