ראשי > Uncategorized > מזותרפיה – אומרים שלום לסימני הזיקנה

מזותרפיה – אומרים שלום לסימני הזיקנה

פברואר 28, 2017

אם תשאלו מאה אנשים שונים מה האלמנט המושך ביותר במראהו של כל אדם, תשמעו לבטח מגוון רחב של תשובות. אך בין כל המשיבים תהיה, לבטח, הסכמה אחת גורפת: החשיבות של עור פנים נקי, בעל מראה רענן ומטופח, גבוהה במיוחד לשיפור המראה הכללי, להענקת תחושת אסתטיות וטיפוח ולמראה צעיר ונפלא. בשורות הקרובות נדבר על דרך נפלאה לשפר את מראה העור שלך ללא היכר. בפשטות, בזמן קצר, ללא סיכונים מיותרים וללא עלויות מוגזמות. מזותרפיה – הדרך היעילה והמתקדמת למראה עור מושלם.

למי שטרם שמעה על המונח הטיפולי-רפואי, נספר שמדובר בהחדרה של מספר חומרים הנחשבים מזינים לעור הפנים. ההחדרה נעשית לשכבה התת עורית (כלומר, לא לזו החיצונית) ומתרחשת במספר מוקדים בו זמנית. עומק ההחדרה נע בין ארבעה לחמישה מילימטרים, כאשר טיפול מלא מכיל בין שניים לארבעה מפגשים בהפרשים של שבועיים עד חודש בין מפגש למפגש. רק בגמר מסכת הטיפולים, יתחילו להיראות התוצאות בשטח. מזותרפיה אידיאלית לאזור הפנים, הצוואר, המחשוף, גב הידיים, מעל לשפה ועוד. היא גם מתאימה לטשטוש צלקות אקנה. הטיפול, שאינו כואב אך עלול לגרום לתחושת אי נעימות קלה, משפר את מראה עורך למשך שנה (במרבית המקרים) ונחשב בטוח לחלוטין.

 

מלך טיפולי היופי

השליט הבלתי מעורער של תחום הטיפולים ה"אנטי-אייג'ינג" הוא, ללא ספק, טיפול מתיחת הפנים. מיליוני נשים בעולם החליטו להאט את תופעות ההתבגרות וההזדקנות והתוצאות הצליחו להפתיע את הספקנים הגדולים ביותר. מתיחת פנים ניתן לעשות באמצעות ניתוח כירורגי, אם כי מרבית הנשים בימינו מעדיפות להימנע מהסיכונים הכרוכים בכך. ישנן טכניקות נפלאות, בטוחות וכאלו המשיגות תוצאות לא-פחות מרשימות מאשר באמצעות ניתוח.

טכניקה ראשונה שכזאת היא שימוש בחוטים נספגים, שעיקרה למתיחת אזורים נפולים, בד בבד להדגשה של קווי המתאר הטבעיים. לשיטה זו יתרונות רבים, ראשם טיפול בכל חלקי הפנים בו זמנית, הרדמה מקומית בלבד, תוצאות מהירות ועוד. בשיטה זו נעזרים בחוטים מיוחדים המוחדרים מתחת לעור הפנים ואשר גורמים לכיווץ ומתיחה שלהם. תוצאות נפלאות ומהירות! מתיחת פנים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית מסייעת בפתרון אחד מסימני ההזדקנות הבולטים – אובדן נפח הפנים, לצד סיוע בהחלקת קמטים באזורים שונים והענקת מראה עור רענן ובריא. כלל הטכניקות כמעט נטולות סיכון לחלוטין ומביאות תוצאות נפלאות בתוך זמן קצר. חשוב לקיים את טיפולי הפנים השונים אצל מטפלים מומחים ומנוסים באופן כללי וספציפית בטכניקה הנבחרת. אל תיקחי סיכונים מיותרים כשמדובר במראה שלך. בהצלחה!

:קטגוריותUncategorized
%d בלוגרים אהבו את זה: