ראשי > Uncategorized, קוסמטיקה > אסתטיקת פנים – סוד הקסם!

אסתטיקת פנים – סוד הקסם!

אפריל 3, 2017

אסתטיקת הפנים של כל אחד ואחת מאיתנו הינה בעלת חשיבות גדולה. אם בעבר אנשים השלימו עם העובדה שהטבע ברא אותם עם שומות ונקודות חן בפנים וברבות השנים אנשים התמודדו עם ההזדקנות הטבעית של הפנים והופעת הקמטים, כיום לא עוד!

 

מסירים ומעלימים – אסתטיקת פנים

המראה החיצוני של האדם משפיע על הביטחון העצמי שלו ועל היחס של הסובבים אותו אליו. בעידן בו הרפואה האסתטית מציעה מדי כמה שנים פתרונות חדשניים שמאפשרים העלמת קמטים בפנים והסרה של כל מיני נקודות חן, מילוי צלקות והסרת שומות בפנים, אנשים בוחרים להיעזר בה וזאת על מנת להיראות במיטבם. אם בעבר הלא רחוק פעולות אלו הצריכו את סכין המנתחים או את תופעות הלוואי של כל מיני חומרים כימיים, כיום ניתן לפנות אל מומחה לאסתטיקת העור וליהנות מטיפולים בטוחים וללא תופעות לוואי.

 

רוב האנשים מתייחסים לצד האסתטי של נקודות החן והשומות, הם אינם מודעים לכך שנגעים שונים בעור יכולים ברבות השנים להפוך לגידולים סרטניים. מסיבה זו כאשר מדובר על הסרת נקודות חן בפנים מדובר פעמים רבות לא רק בהיבט האסתטי אלא גם גם ברפואי, שכן נקודות אלו אשר מסירים נשלחות אל המעבדה לשם ביופסיה. רופא עור שעוסק גם בתחום האסתטי יכול לאבחן האם אותה נקודת חן אכן חשודה ומהי הדרך הטובה ביותר להסיר את אותה נקודת חן. כיום יש אפשרות של הסרת נקודות חן על ידי שימוש בטכנולוגיית הלייזר, באמצעות מחט חשמלית ועל ידי חנקן נוזלי. פעולת ההסרה היא בדרך כלל פעולה פשוטה מאוד שלוקחת חמש עד עשר דקות ולאחריה ניתן לחזור לשגרת החיים. אך לא רק הסרת נקודות חן היא פעולה פשוטה אלא גם העלמת קמטים בפנים.

 

נכון להיום נשים וגברים אינם צריכים להתמודד עם הקיים אלא יכולים לשנותו, כמו למשל במצב בו הם קמים בבוקר ומגלים את כל אותם קמטים שלא היו שם שנה קודם לכן. במצב כזה יש אפשרות של מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית (חומרי טבעי ובטוח לשימוש) או שימוש בחומר הבוטוקס למטרת העלמת קמטים בפנים. הבוטוקס אידיאלי לקמטים המופיעים באיזור המצח, שרירים נפולים של הצוואר, קמטוטים בזוויות העיניים, קווים בין הגבות, על גשר האף ובעוד מקומות. כעת, כל שנותר הוא לבחור את אותו מומחה בתחום רפואת העור האסתטית שיבצע את הטיפול שיוביל לתוצאות הטובות ביותר. בהצלחה!

:קטגוריותUncategorized, קוסמטיקה
%d בלוגרים אהבו את זה: