ראשי > Uncategorized > ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים

יולי 11, 2017

ניתוחים פלסטיים הפכו בשנים האחרונות חלק מחיי רבים מאתנו. אין מי שלא רוצה להיראות טוב צעיר נצחי. כדי להשיג זאת קיימים ניתוחים פלסטיים. הניתוחים השכיחים ביותר הם ניתוחי אף, הרמת עפעפיים, הגדלת והקטנת שדיים , מתיחת עור הפנים עיבוי שפתיים ועוד. ניתוחים פלסטיים נעשים גם במקרה של הסרת קעקועים. אנשים צעירים מרבים לעשות קעקועים מבלי לקחת בחשבון שהקעקוע הוא לטווח ארוך. עם השנים עורך החיים משתנה וציורי הקעקוע אינם מתאימים עוד.

ניתוחים פלסטיים והסרת קעקועים – האם זה הכרחי?

ניתוחים פלסטיים אינם רק לצרכי שיפור המראה והיופי. לא אחת עוברים ניתוחים פלסטיים באברים שונים בגוף שניזוקו עקב תאונה כלשהי או כוויות . ניתוחים פלסטיים אלו הם משפרי איכות חיים. גם חיילים שנפצעים בקרב עוברים ניתוחים פלסטיים כדי להחזיר להם את הפנים או הידיים לקדמותם.

  • נערים ונערות רבים עובדים כדי לחסוך כספים כדי לעבור ניתוח אף. מרביתם אינם מרוצים ממראה האף ומגיעים לגיל בו אפשר לבצע את הניתוח ועושים אותו. בכל מקרה כדאי ורצוי להם לבדוק היטב באיזו קליניקה הם עומדים לעבור את הניתוחים הפלסטיים, מי הפלסטיקאי שיעשה את העבודה. לקבל המלצות לגביו ובעיקר לקבל תשובות לכל השאלות שעומדות בפניהם.
  • ישנן נשים שעוברות ניתוחים פלסטיים על בסיס קבוע והן אף מתגאות בכך. דוגמניות ונשות החברה הגבוהה עוברות ניתוחים פלסטיים בכל מקום אפשרי בגוף בין בפנים ובין שאיבת שומן מהירכיים או טיפול בשדיים. אבל לא רק נשים עוברות ניתוחים פלסטיים או הסרת קעקועים. גם בנים צעירים וגברים עוברים טיפולים כדי לקבל מראה צעיר יותר או אף סולד. גברים אף הם עוברים טיפול הקטנת ישבן או הסרת סנטר כפול. התודעה חדרה לכלל האוכלוסייה.

קצת על פרוצדורה של הסרת קעקועים

  • עד גיל 16 צריך לקבל את הסכמת ההורים לקעקועים. מקעקע שעובר על החוק עלול למצוא עצמו בבית המשפט. בני הנוער מקבלים את הסכמת הוריהם אף שאינם מסכימים למהלך כדי למנוע מהם לשכנע את המקעקע לעשות זאת ללא אישור.
  • ישנן שתי דרכים מקובלות בהם ניתן לבצע הסרת קעקועים. דרך אחת באמצעות התערבות כירורגית. בחדר הניתוח, בהרדמה מלאה או מקומית הסרת העור המקועקע ותפירת שולי העור. במקרה כזה לרוב נשארת צלקת. הדרך השנייה היא באמצעים ניתוחים פלסטיים בקרני לייזר. פעולה זו נעשית במספר טיפולים, אינה כואבת ואינה משאירה צלקות.
  • גם ביצוע הסרת קעקועים חובה לעשות בקליניקה מתמחה. לא כל פלסטיקאי הוא מומחה בתחום ועם ההחלטה להסיר את הקעקוע צריך גם לקבל החלטה איפה ועל ידי מי לעשות זאת. כמו בכל ניתוח קיימות גם סכנות בניתוחים פלסטיים ובהסרת קעקועים. כל מי שעושה אותם לוקח סיכונים ויודע, אף חותם, על כך מראש. אחוז הכישלונות נמוך אבל קיים.
:קטגוריותUncategorized
%d בלוגרים אהבו את זה: