ראשי > Uncategorized > ללא התחייבות – הסרת קעקועים

ללא התחייבות – הסרת קעקועים

אוקטובר 22, 2017

יש דברים שהם לכל החיים, אך טוב לדעת שלמרות מה שמקובל לחשוב, קעקוע הוא אינו לכל החיים, ועל כן גם אם בשל סיבה כזו או אחרת אנשים מבקשים להתחרט – הם יכולים! אומנם הסרת קעקועים עולה לא מעט, אך כיום היא כן אפשרית, ואף לצד הדעה הרווחת, הטיפול אינו מחייב להיות כואב ובטח שאינו מחייב להשאיר במקום הקעקוע צלקת מכוערת – לפחות כל עוד פונים אל מקום שמתמחה בכלל השיטות החדישות, שמחזיק בניסיון עשיר ושדואג ליישר קו הקידמה.

כמות הטיפולים

כאשר בוחנים להסיר קעקוע, יש לבחון שיטה לצד עלות. מבחינת עלות נציין שאין לצפות לקבל מחיר אחיד, וזאת כיוון שישנה השפעה ישירה על מיקום הקעקוע, גודל הקעקוע, מצב הקעקוע ואך כמות הגוונים שהוא מכיל. כמו כן נתונים אלו גם משפיעים על כמות הטיפולים שיש לעבור, וזאת כי רוב הטיפולים נעשים בשלבים, ולו על מנת להגן על העור וליהנות מתוצאות מרביות. עם זאת, כן ניתן לומר שכמות הטיפולים שנהוג לעבור נעה בין שלושה לבין שבעה טיפולים בממוצע כאשר הקעקוע יחסית קטן ופשוט, אך כאשר הקעקוע יותר צבעוני, הוא כבר עשוי להצריך סדרת טיפולים אשר כוללת בין שבעה לבין חמישה עשר טיפולים.

אודות השיטה

כיום הלייזר מככב בתחום הסרת הקעקועים, ולו באמצעות שימוש בתדרים השונים עבור הסרת גוונים שונים, כאשר הגוונים הכהים יותר מאתגרים. כאשר האנרגיה של הלייזר חודרת לשכבת העור, פיגמנט הצבע מתפרק לחלקיקים זעירים, אותם המערכת החיסונית תוקפת ומשם מוליכה דרך מערכת הדם והכליות אל מחוץ לגוף.

תזמון

לצד העובדה שכן ניתן להסיר קעקוע, גם יש לקחת בחשבון שמומלץ לתזמן כראוי את זמן הסרת הקעקוע לימי החורף הסגריריים, בהם בכול מקרה הלבוש הארוך מהווה את ברירת המחדל, וזאת כי לאחר הסרת קעקועים מומלץ ביותר להימנע מחשיפה ישירה לשמש, ואף מומלץ שלא להיכנס לבריכה ולים. אי לכך, במקום לחוש מתוסכלים, כל שיש לעשות הוא להתמקד בחודשי החורף. עם זאת, את הבירור מוטב להתחיל לעשות עוד בימי הקיץ, ולו על מנת להיות מוכנים עבור התאריך הרצוי ולהימנע מלעבור עוד שנה שלמה לצד קעקוע שכבר ממזמן אינו רצוי.

מתקדמים

מדוע אנשים מבקשים להסיר קעקוע? ובכן באותה נשימה ניתן לשאול מדוע אנשים משנים את טעמם האופנתי. אנשים הינם טיפוסים דינמיים, חושבים, חשים, חווים ובאופן כללי מתקדמים. אי לכך לא כל מה שנכון עבורנו בתקופה אחת יהיה נכון עבורנו בתקופה אחרת. אי לכך טוב לדעת שכן ניתן ליהנות מביצוע של קעקוע, אך אם תשנו את דעתכם יהיה מוצא. עם זאת, יש שיגידו שאופציה מעין זו מחלישה את החוויה שבהתחייבות בעת ביצוע הקעקוע, אך עם הקידמה יש להכיר בעובדות, כיום כמעט הכול ניתן לשינוי – כולל קיומו של קעקוע.

:קטגוריותUncategorized
%d בלוגרים אהבו את זה: