ראשי > קוסמטיקה > שימו סוף להזעת יתר

שימו סוף להזעת יתר

נובמבר 4, 2020

אין דבר מתסכל יותר מעיגולי זיעה שמצטברים מתחת לבתי השחי ומשאירים ריח לא נעים. מעבר לעובדה שמדובר במפגע אסתטי שגורם לנו לחוש חוסר ביטחון במראה שלנו, הדבר גם מסב אי־נוחות עצומה במיוחד במדינה חמה ושמשית כמו שלנו . הזעת יתר היא תסמונת פיזית אמיתית שאינה בהכרח קשורה למשקל וגורמים סביבתיים. למעשה ברוב המקרים התופעה נגרמת בשל פגם גנטי אשר משבש את הוויסות של בלוטות הזעה.

אם אתם נאבקים בהזעת יתר שהופכת את שגרת יומכם למתסכלת ואף מייאשת, דעו שהמאבק שלכם יכול להגיע לסיומו בקלות. הפתרון הוא מירה דריי, מכשיר מיוחד שפותח בארצות הברית אשר מטפל בבלוטות הזיעה בצורה מבוקרת וכך הופך את פעולתן לתקינה.

איך המכשיר מפסיק את הזעת היתר?

מכשיר המירה דריי מחמם בצורה מבוקרת וממוקדת את בלוטות הזיעה שנמצאות ביתר בבתי השחי על ידי אנרגיה אלקטרומגנטית לאחר בדיקת רופא וסימונן. אותה אנרגיה מייצרת חום מתחת לעור אשר מביאה להמסת הבלוטות העודפות. לאחר הטיפול הבלוטות אינן חוזרות לקדמותן וכך בעיית הזעת היתר והריח הנלווה נפתרים לחלוטין אחת ולתמיד. המכשיר מאפשר התמקדות אך ורק באזורים בבלוטות שנמצאות בעודף ודורשות טיפול. בניגוד לניתוח להסרת הבלוטות לא מדובר בטיפול פולשני כלל. כמו כן זהו טיפול שנעשה בשני מפגשים לעיתים אף שלושה שאחריהם אין צורך לשוב לטיפול כלל ואינו גורם להזעה מפצה במקומות אחרים בגוף.

כיצד נערך הטיפול?

הטיפול עצמו מונה מספר שלבים: התייעצות עם רופא מומחה, יום הטיפול ותהליך החלמה קצר. לפני הטיפול תיערך התייעצות עם רופא מומחה על מנת לוודא התאמה ולבנות תוכנית טיפול נכונה. כמו כן, טרם תחילת הטיפול יידרש המטופל לגלח את בתי השחי ולמרוח משחות הכנה כדי לוודא שאין זיהומים על העור. ביום הטיפול תתבצע באזור בתי השחי הרדמה מקומית כך שבזמן הטיפול לא יורגש כאב כלל. כמו כן, הרופא יסמן את אזור בתי השחי במטרה למקם את האזור שבו יש להתמקד.

אורך הטיפול הוא כשעה ולרוב ימליץ הרופא המטפל לחזור למפגש שני לאחר כשלושה חודשים. תהליך ההחלמה מטיפול במירה דריי מאפשר חזרה מהירה לשגרה. בימים הראשונים לאחר הטיפול יידרש המטופל למרוח משחות מתאימות, כמו כן ניתן ליטול משככי כאבים ללא מרשם במידת הצורך.

האם הטיפול במכשיר מירה דריי מסוכן?

סיכויי ההצלחה של הטיפול במירה דריי הם גבוהים ולכן חשוב לבחור רופא מומחה לתחום וכזה שהתנסה באלפי טיפולים. ברוב המקרים אי-הנוחות שנוצרת באזור המטופל תעלם תוך מספר ימים. ישנו סיכוי קטן לחוות תופעות לוואי שאינן שכיחות כמו גירודים, צלקות או דימומים, אך בכל אלה ניתן לטפל ומדובר בתסמינים שאינם שכיחים כלל. מאחר שהמכשיר הומצא בארצות הברית הוא קיבל את כל האישורים הדרושים מגורמי התברואה והרפואה במדינה, וכמובן שניתן האישור לשימוש בו בארץ על ידי משרד הבריאות הישראלי.

האם הטיפול במירה דריי מתאים לי?

הטיפול במירה דריי מתאים לכולם, אפילו לבני נוער בהתאם לבגרותם. לכן, אם אתם סובלים מהזעת יתר וריח נלווה לא נעים בבתי השחי בדרך קבע ואתם מעוניינים לסיים עם הסבל, ללא ניתוח, ללא הזעה מפצה ובמכשיר בטוח הטיפול במירה דריי הוא הנכון ביותר עבורכם.

:קטגוריותקוסמטיקה
%d בלוגרים אהבו את זה: